MÖBLER / Bord / Skrivbord 15582042

nr 1558 2042

Skrivbord

1960-tal, Teak, Hängande / skjutbar hurts, 110. Djup: 53 cm, höjd: 75 cm

Kondition: slitage

Utrop:

1.500 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 28 augusti 2023
kl 18:58:48

  • Tema
  • 28 aug

Retro

Läs mer om Retro